Yarrah – Dog food Chunks Beef met Nettle & Tomato in Sauce
Voor de volwassen hond heeft Yarrah de brok in saus met rund in brandnetel en tomatensaus. Deze brok in saus is 100% biologisch.
Brandnetel en tomaat
De brandnetel is een kruid dat onder andere positieve werking heeft op de darmen, werkt bloedzuiverend, urinedrijvend en helpen de gewrichten en andere reumatische klachten. De tomaten zitten compleet vitaminen en mineralen.
De brokjes in saus worden geleverd in een blik van 405 gram of 820 gram.
Beter leven keurmerk
Yarrah is het eerste (biologische) diervoermerk met de drie complete sterren van het Beter Leven Keurmerk. Dit keurmerk werd in 2007 geïntroduceerd door de Dierenbescherming om het dierenwelzijn van dieren die voor consumptie benuttigd worden te verbeteren.
Samenstelling
35% vlees* en dierlijke bijproducten* (5% rund*), granen* (6% tarwe*), mineralen en plantaardige bijproducten* (0,2% brandnetel*, 0,2% tomaat*).* = biologisch