Loopsheidbroekje Mikki
Loopsheidbroekjes Mikki bieden de ideale protectie tijdens de loopsheid van uw teefje.
Geen vervelende bloedvlekken of bloedsporen meer in uw woning. Doordat zij een loopsheidbroekje draagt is het niet meer nodig om de hond zoveel misschien af te zonderen, bang dat ze iets besmeurd. Ook kunt u met een gerust hart naar buiten. De loopsheidbroekjes gaan simpelweg aan en kunnen met een maandverbandje of met de disposable pads ingelegd worden.
Eigenschappen:
- Biedt bescherming tijdens loopsheid.
- Voorkom vlekken op uw meubels, kleren en tapijt.
- Gemakkelijk aan te trekken door de stretch buikgordel die verstelbare is met vlug sluiting.
- Gemaakt van rekbaar stretch nylon, ook rondom de staart, voor een comfortabele pasvorm.
- Beschikbaar in 4 afmetingen dus sluit ideaal aan en daardoor minder kans op lekken.
- Disposable pads om erin te leggen in drie maten leverbaar.
Maten:
Om er zeker van te zijn dat u de juiste formaat voor uw huisdier bestelt, is het belangrijk om het dier ultiem op te meten. In het product Hoe weet ik welke afmeting mijn huisdier nodig heeft? geven we tips hoe u uw huisdier het mooiste kunt opmeten.
Welke formaat heeft mijn hond nodig? | ||
---|---|---|
Maat | Omtrek middel | Rasindicatie |
X-Small | 16 – 28 cm | Chihuahua, Yorkie |
Small | 28 – 39 cm | Mini poedel, tekkel, Jack Russel |
Medium | 37 – 46 cm | Beagle, cocker spaniel, staffordshire bullterrier |
Large | 45 – 58 centimeter | Boxer, dobermann, Duitse herder, labrador |
Wat als het Mikki loopsheidbroekje niet past?
Om te controleren of het Mikki loopsheidbroekje behoort, mag u het broekje uit de verpakkingsmateriaal halen en naast uw huisdier houden. Zo kunt u controleren of het behoort. U mag het broekje, wegens hygiënische redenen, niet terugzenden als het in aanraking is geweest met uw huisdier. Indien wij bij terugkomst constateren dat het broekje bevlekt, gedragen, hondenhaar bevat, vies ruikt of gewassen is, dan wordt het product niet naar u teruggestuurd. Het komt dan ten bate van een optimaal doel (lokaal asiel). Aangezien wij veelvoorkomend geconfronteerd worden met handel die niet in nieuwstaat worden geretourneerd, moeten wij helaas deze regels hanteren voor het passen en / of retourneren.