CarSafe Crash Tested – Hondentuig
Het CarSafe Crash Tested – Hondentuig van Company of Animals is speciaal gefabriceerd en getest om jouw hond vol beschut te kunnen vervoeren in de auto. Het hondentuig heeft twee punten om te verstellen om hem volledig passend te maken. Daarnaast heeft het tuig op de rug en op de borst een bevestigingsmogelijkheid. Er is daarnaast hanteer gebouwd van ademende stoffen en reflecterend materiaal voor meer zichtbaarheid in het donker.
Eigenschappen
- Ontworpen en getest voor transporteren in de auto
- Op twee plekken te verstellen
- Bevestigingsmogelijkheid op de rug en op de borst
- Ademende en reflecterende uitrusting
Maten
Om er geschikt van te zijn dat je de juiste formaat voor jouw huisdier bestelt, is het belangrijk om het dier extreem op te meten. In het item Hoe weet ik welke formaten mijn huisdier nodig heeft? geven we tips hoe u uw huisdier het mooiste kunt opmeten.
Maten CarSafe Crash Tested – Hondentuig | |||
---|---|---|---|
Maat | Omvang nek | Omvang Borst | Maximum massa |
XS | 34 centimeter | 40 – 50 centimeter | 7 kg |
S | 42 centimeter | 50 – 60 cm | 15 kg |
M | 54 cm | 60 – 72 cm | 32 kg |
L | 60 cm | 72 – 86 cm | 32 kg |
Kleur
Blauw
Wat als het CarSafe Crash Tested – Hondentuig niet past?
Om te controleren of de CarSafe Crash Tested – Hondentuig past, mag u het tuig uit de emballage halen en naast uw huisdier houden. Zo kunt u controleren of het hoort bij. U mag het tuig, wegens hygiënische redenen, niet terugzenden als het in aanraking is geweest met uw huisdier. Indien wij bij terugkomst constateren dat het tuig bevlekt, gedragen, hondenhaar bevat, vies ruikt of gewassen is, dan wordt het product niet naar u teruggestuurd. Het komt dan ten bate van een maximaal doel (lokaal asiel). Aangezien wij dikwijls geconfronteerd worden met producten die niet in nieuwstaat worden geretourneerd, moeten wij helaas deze regels hanteren voor het behoren en / of terugzenden.